Kuriozalna kradzież - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Policjanci z Żywca zatrzymali 24-letniego mieszkańca miasta. Mężczyzna w jednym ze sklepów skradł.....figurę św. Mikołaja. Jej wartość to kwota 1400 zł.

Policja ogolna

 W sobotę około 10.35 dyżurny żywieckiej komendy policji otrzymał informację, że w Łodygowicach w jednym ze sklepów doszło do kradzieży. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci. Jak ustalili mężczyzna podjechał samochodem pod sklep, do bagażnika załadowywał ceramiczną figurę św. Mikołaja i odjechał. Policjanci szybko namierzyli złodzieja. Okazał się nim 24-latek mieszkający w Żywcu. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a Mikołaj do właściciela. 24-latek wczoraj usłyszał zarzut. Przyznał się i skorzystał możliwości dobrowolnego poddania się karze. Za popełnione przestępstwo w więzieniu może spędzić nawet 5 lat.

Udostępnij

0
-1
1
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę