Potrącenie w centrum Żywca i policyjny apel - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Do zdarzenia doszło w sobotę około godz. 9.20.

Policja ogolna drogowka

 Jak wstępnie ustalili policjanci, w Żywcu na ul. Powstańców Śląskich kierujący samochodem ford, 39-latek, w czasie cofania potrącił 64-letnią pieszą, która przechodziła przez jezdnię. W wyniku zdarzenia piesza doznała obrażeń ciała i trafiła do szpitala.

"W ostatnim czasie na terenie Żywiecczyzny doszło do kilku zdarzeń drogowych z udziałem pieszych. Po raz koleiny apelujemy zarówno do kierowców, jak i pieszych o ostrożność na drodze. Pamiętajmy, że chwila nieuwagi czy roztargnienia może zakończyć się tragicznie.

Przypominamy, że za bezpieczeństwo w ruchu drogowym odpowiada każdy jego uczestnik. Zarówno kierowca, jak i pieszy zobowiązani są do ostrożności i uwagi na drodze. Tylko właściwa relacja "kierujący – pieszy" i wzajemna dbałość o drugiego uczestnika ruchu drogowego jest podstawą bezpieczeństwa na drodze." - apelują mundurowi.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę