Dni Jeleśni - oj, będzie się działo! - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Tym razem Jeleśnia świętować będzie po góralsku. Głównymi gwiazdami imprezy będą Baciary i kapela Pieczarki. Gminne święto już w najbliższy weekend.

688-17-201402201235

Dni Jeleśni rozpoczną się w sobotę, 22 lipca o godzinie 15.30 na placu obok Urzędu Gminy. Po oficjalnym otwarciu imprezy na scenie zaprezentuje się zespół „Eko Dance”. Później uczestnicy wydarzenia będą mogli posłuchać słowackiej grupy „Talagovci - Polhoranka Mazul’ka”. Na godzinę 16.30 zaplanowany jest policyjny pokaz, a na 17.00 występ góralskiej kapeli „Sokoły”. O 17.30 na scenie pojawi się gwiazda pierwszego dnia imprezy, czyli Baciary. Po nich wystąpią jeszcze „Sonbird” i „Doxx”. Wieczorem, o 22.00 na dyskotekę zaprosi dj MK.

Drugi dzień gminnego święta, niedziela będzie miał charakter rodzinnego pikniku. Start o godzinie 14.30. Pierwszym punktem imprezy będzie występ regionalnego zespołu „Krokusy” z Jeleśni. Po nim na scenie zaprezentują się „Przyborów Dance” i „Top Kids” ze Świnnej. O 15.00 każdy będzie mógł spróbować regionalnych potraw, a po degustacji wystąpią zespoły „Romanecka” z Sopotni Małej i „Góralskie Nutki” z Pewli Wielkiej. Natomiast o 16.30 uczestnicy Dni Jeleśni będą mogli posłuchać podopiecznych z fundacji braci Golec, a po nich regionalnego zespołu „Romanka” z Sopotni Małej i grupy „Whisky” z Żabnicy. Wieczorną część imprezy rozpocznie zespół „Moon Expression”, a po nim koncert zagra gwiazda niedzieli - kapela Pieczarki. O 22.00, podobnie jak w sobotę, organizatorzy zaproszą na dyskotekę.

Poza tym Dni Jeleśni będą urozmaicać m.in. przejazdy ciuchcią beskidzką, wystawa malarska, kiermasz sztuki ludowej, astronomiczne pokazy, konkurencje sprawnościowe i lunapark.

Wstęp wolny.

Udostępnij

5
+4
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę