Moda na książki i autorów - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Temat literatury staje się modny również na Żywiecczyźnie. Wyróżnić można cykliczne spotkania w Gminnej Bibliotece Publicznej w Lipowej, odbywające się w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki.

ksiązka

 Niektóre poświęcone są tylko lekturom, ale częściej to spotkania z autorami i literatami, do tego całkiem niepoślednimi. Gościł tu niedawno znany pisarz współczesny, Wit Szostak. W zeszłym roku biblioteka podejmowała Łukasza Orbitowskiego. Nie brakuje wizyt autorów, wywodzących się z regionu lub o nim piszących. Należeli do nich: Hanna Agnieszka Greń z Bielska-Białej czy Władysław Motyka – znany piewca regionalnych klimatów. Warto śledzić ogłoszenia biblioteki z Lipowej w oczekiwaniu na kolejne spotkania, które prowadzi piszący dla naszej gazety Szymon J. Wróbel. Z dwumiesięczną częstotliwością gromadzi się też w różnych miejscach Żywiecki Klub z Kawą nad Książką. Na jakiś czas wcześniej podawany jest tytuł książki, która komentowana i interpretowana będzie na najbliższym spotkaniu. Jak nazwa mówi, oprócz literatury jest i kawa. Miłośnicy książek spotykają się z reguły w kawiarniach. Informacje na profilu portalu facebook: https://www.facebook.com/ZywieckiKlubKsiazki/.

Udostępnij

1
0
1
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę