Nie miał maseczki, a był poszukiwany - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Policjanci z Łodygowic zatrzymali 39-letniego mieszkańca Bielska-Białej. Mężczyzna zwrócił uwagę mundurowych bowiem nie miał wymaganego zakrycia twarzy. Gdy stróżę prawa podeszli do niego i chcieli go pouczyć o obowiązujących przepisach, mężczyzna zaczął nerwowo się zachowywać. W czasie legitymowania okazało się, że jest on poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej, bowiem ma do odbycia karę pozbawienia wolności.

Policja kajdanki nast

 W sobotę około 19.15 w Lipowej, policjanci z komisariatu w Łodygowicach, zauważyli idącego ulicą mężczyznę, który nie miał maseczki. Mundurowi podeszli do niego i chcieli pouczyć go o obowiązujących przepisach zakrywania ust i nosa. W czasie rozmowy mężczyzna zaczął się nerwowo zachowywać. Policjanci ustalili, że jest to 39-letni mieszkaniec Bielska-Białej. W czasie dalszych sprawdzeń okazało się, że jest on poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Bielsku- Białej i ma do odbycia karę pozbawienia wolności. 39-latek został zatrzymany i trafił do aresztu.  

Udostępnij

0
0
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę