Licealiści wystąpią w filmie - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jutro (23 maja) w krakowskim Teatrze Starym rozpoczynają się zdjęcia do nowego filmu Szymona J. Wróbla z Jeleśni pt. „Ojciec czyli o Pieronku”. Uczniowie z koła teatralnego z I Liceum Ogólnokształcącego z Żywca wezmą udział w zdjęciach.

koloteatralne

W I LO mi. Mikołaja Kopernika w Żywcu, od dwóch lat działa aktywnie Koło Teatralne pod kierunkiem Pani mgr Agnieszki Fluder. 12 maja młodzi adepci sztuki teatralnej w ramach przygotowań do projektu spotkali się z młodym aktorem Mateuszem Zagórskim. Mieli okazję zapytać o egzaminy, studia aktorskie, sceniczne doświadczenie oraz wskazówki przydatne w aktorskich zmaganiach z tekstami. Mowa była również o samym projekcie „Ojciec, czyli o Pieronku”, w którym zarówno oni, jak i Mateusz wezmą udział. Zdjęcia na Żywiecczyźnie (rodzina Pieronków pochodzi z Radziechów) rozpoczną się w połowie czerwca.

Zdjęcie: Starostwo Powiatowe

Udostępnij

3
+3
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę