58-latek odnaleziony - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Szczęśliwie zakończyły się prowadzone dzisiaj w nocy poszukiwania 58-letniego mieszkańca powiatu żywieckiego. Mężczyzna wyszedł z domu i przez kilka godzin nie wracał. Sytuacja była bardzo poważna, bowiem 58-latek wymagał stałej opieki innych osób. Dzięki szybkim działaniom policjantów, mężczyzna został odnaleziony i przekazany pod opiekę ekipie karetki pogotowia.

policja

 Dzisiaj około 1.30 w nocy, dyżurny żywieckiej komendy policji otrzymał informację o zaginięciu 58-letniego mieszkańca powiatu żywieckiego. Policjanci w rozmowie z bliskimi ustalili, że mężczyzna wyszedł z domu przez okno i nie wiedzieli, gdzie mógł się udać. Rodzina początkowo sama szukała mężczyzny w pobliżu miejsca zamieszkania. Gdy poszukiwania nie przyniosły rezultatu powiadomili policjantów. Sytuacja była bardzo poważna, bowiem 58-latek, wymagał stałej opieki innych osób. Mężczyzna nie miał też przy sobie telefonu, a teren w tym rejonie jest zalesiony i górzysty. Policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania. Po pewnym czasie zauważyli mężczyznę, który na widok świateł latarek wyszedł z lasu. Okazało się, że to zaginiony 58-latek. Mężczyzna został przekazany pod opiekę załodze karetki pogotowia.

Udostępnij

2
+2
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę