Zarzuty dla młodocianych sprawców - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Policjanci z Węgierskiej Górki zatrzymali dwóch 19-latków, którzy zniszczyli znaki i lustra drogowe. Straty jakie wyrządzili to kwota ponad 2 tys. zł. Młodociani sprawcy usłyszeli już zarzuty. Za popełnione przestępstwo w więzieniu mogą spędzić nawet 5 lat.

policja

 Kilka dni temu dyżurny komisariatu policji w Węgierskiej Górce otrzymał informację, że w Wieprzu na ul. Sosnowej zniszczono dwa znaki oraz dwa lustra drogowe. Policjanci przystąpili do działania i szybko ustalili, że za zniszczeniami stoi dwóch 19-latków. Młodociani sprawcy zostali zatrzymani i usłyszeli zarzuty. Straty jakie wyrządzili to kwota ponad 2 tys. zł. Za popełnione przestępstwo grozi im kara nawet 5 lat więzienia. Ze swojego zachowania już wkrótce będą się tłumaczyć przed sądem.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę