Wyrodni synowie - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Współdziałanie dzielnicowych i kryminalnych z Węgierskiej Górki doprowadziło do aresztowania dwóch mieszkańców powiatu żywieckiego, którzy stosowali przemoc wobec swojego 78-letniego ojca. Obaj mieli już zasądzony wyrok w sprawie o znęcanie, decyzję sądu o opuszczeniu wspólnie zajmowanego domu oraz zakazie zbliżania do ojca. Ograniczenia te jednak ignorowali. Gdy tylko dzielnicowi dowiedzieli się o tej sytuacji, informację przekazali kryminalnym.

Policja

45-latek i jego o dwa lata starszy brat zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu. Jak wynika z materiałów sprawy, w sierpniu tego roku zapadł sądowy wyrok, w którym obaj zostali oskarżeni o znęcanie się nad swoimi rodzicami. W wyroku zawarty był również zakaz zbliżania się do pokrzywdzonych oraz nakaz opuszczenia domu. Mężczyźni za nic mieli wyrok sądowy i nadal stosowali przemoc wobec swojego ojca. W czasie jednej z awantur popchnęli go i grozili mu śmiercią. Obaj usłyszeli zarzuty. Wobec tak jawnego ignorowania prawa, policjanci, wspólnie z prokuratorem wystąpili do sądu z wnioskiem o ich tymczasowe aresztowanie. Wczoraj sąd przychylił się do niego, a wyrodni synowie najbliższy miesiąc spędzą w areszcie. Za popełnione przestępstwa grozi im kara nawet 3 lat więzienia.

Udostępnij

0
0
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę