Ruchoma szopka strażaków - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Już staje się tradycją, że w okresie Świąt Bożego narodzenia w Domu Strażaka w Nieledwi wystawiona będzie ruchoma szopka.

ruchoma szopka

W roku ubiegłym mogliśmy oglądać ruchome elementy Śląska z kopalniami i familokami, Beskidów ze zwierzętami i dziećmi idącymi na pasterkę oraz Betlejem ze stajenką. W tym roku dołożony został kolejny element z wiatrakami, zamkiem i innymi ruchomymi modułami.

„Wszystkich serdecznie zapraszamy do oglądania ruchomej szopki w Domu Strażaka w Nieledwi.” - zachęcają do wizyty strażacy.

Zobaczyć ją można w niedziele i święta od 24 grudnia do 6 stycznia przez godzinę po każdej mszy świętej w kościele pw. Św. Floriana w Nieledwi (w godz. 9.30 – 14.00). Wstęp wolny. Uroczyste otwarcie szopki dla zwiedzających nastąpi 24 grudnia po Pasterce.

 

Udostępnij

1
+1
0

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę