Dzielnicowi odzyskali blisko 11 tys. zł - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dzięki dobremu rozpoznaniu swojego terenu dzielnicowi z Gilowic odzyskali kilkanaście tysięcy złotych, które przywłaszczył sobie 46-letni mężczyzna. 

Dzielnicowi

Do zdarzenia doszło 8 lipca br. Przebywający w Międzybrodziu Bialskim 44-letni mieszkaniec Gliwic pozostawił na ławce, w centrum miejscowości, saszetkę z dokumentami oraz 13 tys. zł. Gdy zorientował się, co się stało, na własną rękę zaczął jej szukać. Po kilku dniach skontaktowała się z nim kobieta, która powiedziała mu, że znalazła saszetkę z dokumentami, jednak pieniędzy już w niej nie było. 13 lipca mężczyzna o zdarzeniu poinformował policjantów z Gilowic. Pomimo że od zdarzenia minęło 5 dni, policjanci przystąpili do działania. Dzięki doskonałej znajomości swojego terenu oraz mieszkańców, dzielnicowi na nagranym monitoringu rozpoznali sprawcę przywłaszczenia saszetki. W tym samym dniu zatrzymali 46-latka. Mężczyzna posiadał przy sobie poszukiwane pieniądze. Dzielnicowi odzyskali ponad 10.800 zł, które trafiły do prawowitego właściciela. 46-latek usłyszał zarzut. Za popełnione przestępstwo w więzieniu może spędzić nawet 3 lata.

Udostępnij

4
+4
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę