Uwaga! Oszuści podają się za pracowników Sanepidu - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dwie kobiety pod pretekstem sprawdzenia przestrzegania obostrzeń sanitarnych weszły do mieszkania seniora z Żywca. Na chwilę obecną nie wiadomo, czy doszło do kradzieży. Szczegółowe okoliczność zdarzenia ustalą żywieccy policjanci. 

Policja

"Otrzymaliśmy informację, że do mieszkania jednego z seniorów z Żywca, pod pretekstem sprawdzenia przestrzegania obostrzeń sanitarnych, weszły dwie kobiety, które podawały się za pracowników sanepidu. Na chwilę obecną nie wiadomo czy z mieszkania coś zginęło, a okoliczności tego zdarzenia zbadają żywieccy policjanci. Wiadomo jednak, że kobiety te były oszustkami, bowiem pracownicy sanepidu, a także i większości innych instytucji, w aktualnej sytuacji pandemii, nie składają wizyt mieszkańcom.

Po raz kolejny apelujemy o ostrożność w kontaktach z obcymi osobami, które podają się z pracowników różnych instytucji. Pamiętajmy, że osoba, która puka do naszych drzwi nie musi być tą za którą się podaje. Oszuści bezwzględnie wykorzystają naszą łatwowierność." - przypomina Komenda Powiatowa Policji w Żywcu.

Udostępnij

0
0
0

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę