Zmiany w Żywiec Zdrój. Cięcina przestaje rozlewać. - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Zarząd spółki Żywiec Zdrój podjął decyzję o przeniesieniu rozlewu produktów z Cięciny do Radziechów. Dlaczego? Ze wzgędu na ograniczenia wynikające z położenia i infrastruktury tego pierwszego zakładu. O co chodzi?

Woda minralna

 Dzięki zmianie, wszystkie napoje niegazowane Żywiec Zdrój będą butelkowane w nowej technologii. Co ważne, zakład w Cięcinie będzie nadal funkcjonował – pozostają w nim pracownicy części biurowej i siedziba firmy. Pozostałe osoby zatrudnione w tym zakładzie będą kontynuować pracę w innych fabrykach Żywiec Zdrój. Obecnie ogółem w powiecie Żywiec Zdrój zatrudnia 345 osób. Firma, jak głosi kounikat prasowy, planuje dalszy rozwój na Żywiecczyźnie. Dodajmy, że zakład w Radziechowach funkcjonuje na obszarze Specjalnej Strefy Ekonomicznej, oferującej przedsiębiorcom preferencyjne warunki działania.

Udostępnij

3
+2
1
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę