Pani murarz? Pani brukarz? Darmowe szkolenia ... - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Centrum Kształcenia Zawodowego w Żywcu zaprasza i zachęca do wzięcia udziału w bezpłatnych szkoleniach w ramach projektu: budowlaniec energooszczędny. Co ciekawe i co istotne: szczególnie zaproszone są te osoby, które ukończyły 30 rok życia, mają wykształcenie najwyżej maturalne - zwłaszcza ... Panie.

Murarz

 Oferta przeznaczona jest dla osób z powiatów: bielskiego i żywieckiego. Konkretne kursy to: technolog robót wykończeniowych w budownictwie energooszczędnym, murarz w budownictwie energooszczędnym, brukarz.
Szkolenia kończą się uzyskaniem uprawnień czeladnika. Zgłoszenia i szczegółowe informacje:
ASTRA Biura Wystaw i Promocji, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Teodora Sixta 5, od poniedziałku do piątku w godz.: 8.00-16.00. Tel. (033) 811 93 20, 811 93 2, e-mail: marketing@targibielskie.pl
Ochotnicza Straż Pożarna Międzybrodzie Bialskie, 34-312 Międzybrodzie Bialskie, ul. Strażacka 7, od poniedziałku do piątku w godz.: 8.00-16.00, w czwartki dodatkowo; od 17.00-19.00. Tel. 33 866 18 24, e-mail: osp mb@wp.pl

Udostępnij

2
+2
0

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę