Nowy basen - "Lider" zajmie salę MOSiR ? - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W zeszłym tygodniu dowiedzieliśmy się o planach władz miasta odnośnie basenu i nowej hali. Miałaby w ich sfinansowaniu uczestniczyć firma, będąca właścicielem Galerii Lider. Co ona na to?

Sala Mosir

Burmistrz Antoni Szlagor przekazał wiadomość, że są zamiary nie tylko zbudowania nowego basenu na miejscu istniejącego, ale też nowej sali sportowej. Pisaliśmy o sprawie TUTAJ. Sala miałaby powstać na tyłach basenu od strony ul. Świętokrzyskiej. Obecna sala MOSiRu zamieniona byłaby na powierzchnię handlową, funkcjonującą w ramach Galerii Lider. W związku z tym władze miasta liczą na to, że właściciele galerii wesprą budowę nowego obiektu. O to, co ci drudzy sądzą o takim "dealu", zapytaliśmy Mirosława Bielskiego, współwłaściciela tego centrum handlowego:
- Jest to prawda, że są takie rozmowy i właściwie są one prowadzone, od kiedy jesteśmy w Żywcu, czyli od ponad 10 lat. Podpisujemy się pod tym obiema rękami. Temat jest trudny i przeprowadzenia go wszyscy muszą chcieć. My, Burmistrz, czynnik społeczny. Jestem nieco sceptyczny, ale obecnie jest bliżej niż dalej. Jak już mówiłem, obecnie są prowadzone rozmowy i tyle na tą chwilę mogę powiedzieć - powiedział nam Mirosław Bielski.
Sprawa rzeczywiście nie jest nowa. O takich zabiegach słychać w mieście od dawna, w szczególności w okresach poprzedzających wybory samorządowe.

Udostępnij

4
-1
5
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę