Nowe technologie - o Żywcu też dobrze - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pisaliśmy już dzisiaj o aplikacji na smartfony dla korzystających z usług MZK w Żywcu. To nie jedyna tego typu nowość w mieście. Z technologią ruszyły do przodu również miejskie „wodociągi”.

MPWiK

Branżowy portal kierunekwodkan.pl pochwalił Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Żywcu za wprowadzenie inteligentnego systemu zarządzania siecią, w którym to kierunku przedsiębiorstwo jest prekursorem w skali kraju.
Wdrażany jest Inteligentny System Zarządzania Siecią Wodociągową i Kanalizacyjną (ISZSWiK), który ma wprowadzić model numerycznych sieci wodociągowej i kanalizacyjnej, rozbudować monitoring pracy sieci, a przede wszystkim usprawnić diagnostykę awarii poprzez automatyczne przekazywanie dyspozytorowi danych o anomaliach.
Dostęp do systemu będą mieli pracownicy na wszystkich szczeblach - nie tylko kadra zarządzająca, ale załogi w terenie - zarówno z terminali stacjonarnych, jak i urządzeń mobilnych.

Udostępnij

6
+5
1
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę