Wyjazd studyjny - z RDF za pan brat? - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dziś odbył się wyjazd studyjny do Krakowskiego Holdingu Komunalnego w celu obejrzenia instalacji spalania odpadów komunalnych. 

"Przedstawiciele różnych środowisk z Żywca oraz gminy Radziechowy i Wieprz mieli okazję zapoznać się z nowoczesną technologią utylizacji odpadów. Po obejrzeniu zastosowanych rozwiązań, sprawdzeniu, że zakład nie emituje żadnych szkodliwych emisji ani zanieczyszczeń, wszyscy uczestnicy wyjazdu byli pod wielkim wrażeniem tego, jak można dbać o środowisko naturalne. Powiedzmy sobie wprost, dziś kolejnym problemem, o którym głośno trzeba mówić jest utylizacja odpadów i szukanie sposobów na to, by przestały rosnąć sterty śmieci na wysypiskach. Zachęcam do zapoznania się z technologią, jaką stosuje KHK. Myślę, że uczestnicy dzisiejszego wyjazdu będą na Żywiecczyźnie dobrymi ambasadorami przyjaznych środowisku rozwiązań polegających na termicznej przeróbce odpadów." - przekazał burmistrz Antoni Szlagor na swoim profilu Facebook.

Zdjęcia: Antoni Szlagor FB

Udostępnij

3
+2
1

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę