Kolejowe utrudnienia - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Normuje się powoli sytuacja na torach pod Warszawą, jednak do wieczora mogą mieć jeszcze miejsce opóźnienia w odjazdach.

Kolej zas

 Jak poinformowało PKP Bielsko-Biała na swojej stronie społecznościowej, dziś w związku z nielegalną blokadą torów w Pruszkowie, prowadzoną przez przedsiębiorstwa współpracujące z firmą Astaldi, ruch pociągów w kierunku południowym (Krakow, Katowice, Bielsko-Biała, Wiedeń, Praga, Budpaeszt, Czestochowa, Wrocław, Łódź) był dziś  wstrzymany. Pociągi kursowały drogą okrężną lub były odwołane. O godz. 14.00 wznowiono ruch pociągów. Stopniowo przywracana jest rozkładowa organizacja ruchu.\ Utrudnienia będą odczuwalne do końca dnia. Należy śledzić komunikaty wygłaszane na dworcach, peronach, oraz przez drużyny konduktorskie. Informacje dla pasażerów dostępna jest również na stronie https://bit.ly/2zL6r2J

Udostępnij

1
0
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę