S1 - przetarg jednak nierozstrzygnięty - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Zaczyna brakować słów, mogących opisać sytuację w związku z odwlekająca się budową "obejścia Węgierskiej Górki".

Obejscie WG

 "Z przykrością informujemy, iż w dniu 4 czerwca br. odbyło się posiedzenie Krajowej Izby Odwoławczej, na którym rozpatrywano odwołanie konsorcjum firm Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Intercor sp. z o.o. i Stecol Corporation z Chin. KIO uwzględniło argumenty ww. przedsiębiorstwa, tym samym odrzucając ofertę złożoną przez konsorcjum firm Mirbud S. A., Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Kobylarnia S.A. i Prywatna Spółka Akcyjna Zrzeszenie Budowlane Interbudmontaż z Ukrainy.

Z informacji uzyskanych z GDDKiA w Katowicach wynika że postępowanie przetargowe będzie kontynuowane, o ile zostanie zwiększona kwota przeznaczona na realizację tej inwestycji.

Mamy nadzieję, że Ministerstwo Infrastruktury zwiększając kwotę na realizacje budowy drogi S1 Przybędza–Milówka (tzw. obejście Węgierskiej Górki) pozwoli GDDKiA w Katowicach na kontynuowanie procedury przetargowej." - informuje Urząd Gminy Węgierska Górka.

Przypomnijmy, że według niedawnej informacji, zwycięzcą przetargu zostało właśnie konsorcjum Mirbud. 

Udostępnij

0
-11
11

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę