Szkoła do termomodernizacji - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Powiat Żywiecki przystąpił do realizacji projektu pn.: „Termomodernizacja budynków Zespołu Szkół Agrotechnicznych i Ogólnokształcących Centrum Kształcenia Praktycznego  im. Józefa Piłsudskiego w Żywcu”.

ZSAiO

Umowa z Urzędem Marszałkowskim na to przedsięwzięcie została podpisana 8 listopada 2019 r., na kwotę 4.752.805,35 zł, z czego dofinansowanie z UE to kwota 4.039.884,54 zł. 9 stycznia 2020 r. została natomiast podpisana umowa z wykonawcą PORTAL s.c. Dagmara Malmon-Lech, Paweł Lech z Bielska-Białej na „zaprojektowanie i wykonanie” prac związanych z przedmiotowym projektem. Wartość umowy z wykonawcą to kwota 5.243.146,46 zł.

Remont polegać będzie na termomodernizacji 3 budynków w Zespole Szkół Agrotechnicznych i Ogólnokształcących w Żywcu (budynek szkoły, bursy i warsztatów). Inwestycja ma na celu poprawę jakości powietrza, zredukowanie emisji szkodliwych zanieczyszczeń oraz uzyskanie mniejszego zapotrzebowanie na ciepło. 

W ramach prac przewiduje się:

-  w szkole: docieplenie budynku, modernizacja instalacji c.o., montaż wbudowanej kotłowni gazowej, montaż instalacji fotowoltaicznej;

- w bursie: docieplenie budynku, modernizacja instalacji c.o. i kotłowni, modernizacja oświetlenia;

- w warsztatach szkolnych: docieplenie budynku, modernizacja instalacji c.o., montaż wbudowanej kotłowni gazowej.

             Planowane zakończenie inwestycji to koniec grudnia 2020 roku.

Udostępnij

0
0
0

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę