Justyn Kołek w programie Małgorzaty Rozenek - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Znany grzyboznawca z Międzybrodzia Bialskiego był gościem Małgorzaty Rozenek w jej programie „W dobrym stylu”. Odcinek kręcony był na Mazowszu początkiem września, a na antenie TVN Style obejrzeć go mogliśmy w miniony weekend.

rozenek glowne

W programie „W dobrym stylu” pojawiają się specjaliści z różnych dziedzin i dzielą się swoją wiedzą z prowadzącą i widzami. Do udziału w jednym z odcinków Małgorzata Rozenek zaprosiła Justyna Kołka. Wspólnie wybrali się na spacer, podczas którego grzybiarz radził m.in. jak zbierać grzyby i jak odróżnić te jadalne od trujących. Zobaczcie zdjęcia!

Udostępnij

3
+3
0

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę