Znana reżyserka w Janosiku! - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pamiętacie "Nic osobistego", "Code Blue" czy "Strefę nagości"? Reżyserka tych filmów – Urszula Antoniak - będzie gościem w Kinie Janosik. W Żywcu przedpremierowo zaprezentuje swój najnowszy film – "Pomiędzy słowami"!

pomiedzy sl2 1

Na ekranie zobaczymy m. in. Jakuba Gierszała ("Najlepszy", "Zgoda", "Sala samobójców"), Andrzeja Chyrę i Justynę Wasilewską ("Sztuka kochania", "Serce miłości"). Film zdobył nagrody za najlepsze zdjęcia i dźwięk na Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, Nagrodę Jury Ekumenicznego na Warsaw Film Festival, brał udział w konkursie festiwalu w San Sebastián, Toronto i na Camerimage Festival. W żywieckim Kinie Janosik pokazywany będzie w środę 10 stycznia 2017 o godz. 18.00.

Jego główny bohater, Michael, ma 28 lat. Jest prawnikiem, który biegle mówi po niemiecku, mieszka i pracuje w Berlinie. To miasto oferuje mu różnorodność, przyszłość, sukces. Michael świadomie staje się częścią wielokulturowej metropolii, a zerwanie więzów z Polską postrzega jako szansę na to, by odnaleźć i ukształtować samego siebie. Pewnego dnia poznaje swojego ojca, którego nigdy wcześniej nie widział i spędza z nim weekend. Te kilka dni stanie się dla Michaela podróżą w poszukiwaniu samego siebie.

Urszula Antoniak - reżyserka i scenarzystka na co dzień mieszkająca i pracująca w Holandii - ukończyła Wydział Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego.

Zwiastun filmu zobaczycie TUTAJ.

Udostępnij

4
+4
0

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę