Masz ukryty talent? Czekają na Ciebie - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Podobno każdy nosi w sobie jakiś talent, często skrywany lub nieodkryty. Władze Gminy Węgierska Górka namawiają do upublicznienia takich zdolności, zapraszając jej mieszkańców i sąsiadów na konkurs pod hasłem „Rozwiń skrzydła, pokaż nam swój talent”.

 Impreza kierowana jest nie tylko do dzieci i młodzieży, ale też osób dorosłych. Będzie można zaprezentować swoje predyspozycje na niwie muzycznej, teatralnej, plastycznej czy sportowej. Konkurs odbędzie się 8 czerwca o godz. 14.00 w Hali Widowiskowo – Sportowej w Węgierskiej Górce. Warunkiem czynnego udziału jest dostarczenie do 30.05, osobiście lub poprzez e-mail, formularza zgłoszeniowego. Do 5 czerwca natomiast należy dostarczyć podkład muzyczny, jeżeli będzie wymagać tego prezentacja. Obowiązkowa rejestracja chętnych do zaprezentowania się odbędzie się w dniu imprezy, w godzinach 12.00 – 14.00. Do wygrania nagrody rzeczowe oraz zaproszenia na XXIV Dni Gminy Węgierska Górka.

Przydatne linki:

Regulamin konkursu

Formularz zgłosszeniowy

 

Udostępnij

0
0
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę