Miejsca znane i nieznane - trwa wystawa - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W Zespole Szkół w Pewli Małej podziwiać można fotografie uczestników warsztatów prowadzonych przez Jerzego Pustelnika z cieszyńskiego Uniwersytetu Śląskiego.

18738855 1886710474926933 4207922630869792010 o copy

 Zajęcia fotograficzne były częścią programu Beskidzkiego Festiwalu Nauki i Sztuki. Odbyły się pod hasłem „Miejsca znane i ... nieznane, czyli fotografowanie otoczenia w nietypowy sposób”. Wystawę oglądać można do 23 czerwca.

W tajniki fotografii uczniów szkoły wprowadzał Jerzy Pustelnik z Instytutu Sztuki Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie. Należy on do Cieszyńskiego Towarzystwa Fotograficznego. Uczestnicy warsztatów z uwagą słuchali profesjonalnych rad udzielanych przez cenionego nauczyciela i próbowali zrobić swoje autorskie zdjęcia. Jaki efekt? Przyjdź do szkoły w Pewli Małej i zobacz!

Beskidzki Festiowal Nauki i Sztuki zawitał do Żywca dzięki Klubowi Śrubka, gdzie aktywności z nim związane realizowano przez 17 lat. Klub był z Festiwalem od jego drugiej edycji. Tę tradycję przejęło od ub. roku związane wtedy z Klubem Śrubką Stowarzyszenie Prowincja.

Udostępnij

2
+2
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę