Bednarek i Margaret w Węgierskiej Górce - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kamil Bednarek i Margaret będą głównymi gwiazdami tegorocznych dni Węgierskiej Górki. Impreza rozpocznie się w piątek, 4 sierpnia i potrwa do niedzieli, 6 sierpnia. Koncerty odbywać się będą na miejscowych bulwarach.

guitar-756326 960 720

W piątek start przewidziany jest na godzinę 16.00. Wstęp wolny. W programie zabawy dla dzieci przygotowane przez harcerzy z Węgierskiej Górki, pokazy i warsztaty strażackie „Mały strażak” oraz uroczysta msza święta inaugurująca święto, którą urozmaici koncert muzyki filmowej.

W sobotę za wstęp zapłacimy 10 zł. Początek o godzinie 16.00. Najpierw na scenie pojawi się zespół „Mały Haśnik” z Żabnicy, a później dni Węgierskiej Górki zostaną oficjalnie otwarte przez wójta gminy. Kolejnymi atrakcjami będą występ węgierskiego zespołu z Lengyeltoti, podsumowanie międzynarodowego konkursu kulinarnego oraz konkursu na najpiękniejszy gminny ogród. Przed gwiazdą wieczoru wystąpią zespoły z węgierskiego Pakozd  i Sonbird.  O 21.00 rozpocznie się koncert Margaret. Po nim wszyscy bawić się będą na dyskotece.

W niedzielę wstęp kosztować będzie 10 zł. Trzeci dzień gminnego święta rozpocznie się o 16.00 występem folklorystycznego zespołu „Górecka”. Później odbędzie się koncert laureatów konkursu „Rozwiń skrzydła - pokaż nam swój talent”. Zanim na scenie pojawi się główna gwiazda wystąpią jeszcze zespół The Pocks i Zeus. O 21.00 zagra Bednarek. Po jego koncercie organizatorzy zaproszą na pokaz sztucznych ogni oraz dyskotekę z Fanatic Sound.

Imprezami towarzyszącymi będą: w sobotę święto małego piłkarza z klubem Futsal Węgierska Górka oraz w niedzielę muchowe mistrzostwa koła Polskiego Związku Wędkarskiego Węgierska Górka.

Szczegółowe informacje o imprezie znaleźć można na stronie internetowej gminy.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę