Zabytkowe samochody i dożynki w Milówce - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Urząd Gminy w Milówce zaprasza na dożynki gminne połączone z pożegnaniem lata. W programie m.in. występy muzyczne, konkursy oraz pokaz starych samochodów. Impreza już w najbliższą niedzielę, 27 sierpnia.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 15.00 mszą świętą w miejscowym kościele parafialnym. Po mszy wszyscy przejdą do amfiteatru nad Sołą. O 16.30 nastąpi oficjalne powitanie gości, a później część artystyczna. Wystąpią orkiestra dęta „Echo Adwentu” z Wisły oraz zespół pieśni i tańca „Wierchy” z Milówki. Kolejnymi punktami imprezy będą prezentacja i turniej gminnych kół gospodyń wiejskich oraz występ dudziarzy. Później, na instrumencie fletnia syrix zagra duet Daria i Piotr.

Dodatkową atrakcją będzie pokaz starych samochodów. - Chcemy pokazać kawałek historii i kunszt dawnej motoryzacji - podkreślają organizatorzy i zachęcają posiadaczy samochodów  do zaprezentowania ich podczas pokazu. - Masz pojazd, który pamięta stare czasy? A może spędziłeś nad swoim projektem ostatnie lata? Jest to idealna okazja, żeby pokazać samochód lub motocykl. Nie są ważne marka ani pochodzenie, liczy się tylko miłość do klasycznej motoryzacji - mówią. Ci, którzy chcą pochwalić się swoim pojazdem proszeni są o wysłanie zgłoszenia na adres mailowy: classic.day.milowka@gmail.com. W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko, miejscowość, markę i model samochodu oraz rocznik.

Podczas dożynek i pożegnania lata nie zabraknie również pikniku ekologicznego. Obejmie on konsultacje lekarskie, badania poziomu tkanki tłuszczowej, wydolności płuc i ciśnienia krwi, rozdawanie bezpłatnych broszur o zdrowiu oraz  degustację zdrowej żywności.

Impreza zakończy się zabawą taneczną, którą poprowadzi kapela „Ochodzita” z Rajczy.

Udostępnij

3
+3
0
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę