Kolejny turniej Gronicka - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Już po raz trzeci klub „Gronicek” z Jeleśni wraz z Urzędem Gminy zapraszają na Grand Prix w tenisie stołowym. Turniej odbędzie się w niedzielę, 19 listopada.

Zawody rozgrywane będą w sportowej hali przy Zespole Szkół nr 2 w Jeleśni. Osoby z kategorii od 1 do 3 (szkoła podstawowa, gimnazjum, kobiety open) rozpoczną rywalizację o godzinie 10.00, natomiast zawodnicy należący do kategorii od 4 do 8 (seniorzy amatorzy, weterani, weterani 60 +, OPEN mieszkańcy gminy oraz OPEN) rozpoczną o godzinie 12.00. Wpisowe dla dorosłych wynosi 10 zł, dzieci i szkolna młodzież biorą udział w turnieju za darmo.  

Szczegółowe informacje o wydarzeniu udzielane są pod nr tel. 508 670 555. Przypomnijmy, że Grand Prix Jeleśni w tenisie stołowym organizowane jest w ramach projektu „Aktywnie spędzam wolny czas” ze środków pochodzących z gminnego budżetu.

 

O  drugim turnieju Grand Prix Jeleśni w tenisie stołowym pisaliśmy już TUTAJ.  

Udostępnij

2
+2
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę