Mecze Podbeskidzia - za ile wejście? - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W TS Podbeskidzie rozstrzyga się jeszcze wiele spraw kadrowych i własnościowych. Znane są już tymczasem ceny wejściówek na najbliższy sezon pierwszoligowy.

TS Podbeskidzie FB

Początek sprzedaży karnetów ogłoszony będzie już niebawem. Wzorem roku ubiegłego możliwy będzie zakup karnetu na cały sezon, obejmujący 17 spotkań domowych Podbeskidzia w Bielsku-Białej zarówno w rundzie wiosennej jak i jesiennej, ale również można zdecydować się na karnet obejmujący wyłącznie rundę jesienną, podczas której na stadionie miejskim rozegranych zostanie 10 spotkań. Oba karnety obejmują też ewentualne mecze Pucharu Polski do poziomu 1/8 finału. Kontynuując karnet SEZON kibic zyskuje cztery mecze gratis (w stosunku do pojedynczych biletów), przy kontynuacji karnetu RUNDA gratisem są dwa mecze. 

Ulgowe ceny obowiązują dla: kobiet, osób powyżej 55 roku życia, uczniów i studentów do 26 roku życia, posiadaczy kart: "Rodzina +" "Cieszyńska Karta Dużej Rodziny" "Karta Dużej rodziny".

Karty uprawniają do zakupu karnetów i biletów w formie ulgowej dla całej rodziny. Dla dzieci do lat 5 opiekun musi odebrać w kasie darmowy bilet z wyznaczonym miejscem.

Na tanie karnety i bilety mogą liczyć osoby kibicujące w sektorze rodzinnym oraz uczestnicy programu przeznaczonego dla osób niepełnosprawnych - Podbeskidzie Bez Barier - osoba niepełnosprawna 0 zł, opiekun 5 zł. Dodatkowo TS Podbeskidzie jest partnerem programu "WETERAN plus" - bilet w ramach programu kosztuje tylko 1 zł. W sezonie 2018/19 do dyspozycji kibiców będą wyłącznie trybuny Zachodnia, oraz Wschodnia. Trybuny za bramką będą wyłączone ze sprzedaży. 

Cennik karnetow

Bilety

W celu uniknięcia kolejek w kasach w dniu meczu klub wprowadził od tego sezonu sprzedaż internetową czynną do trzech godzin przed meczem. Zakup biletów w przedsprzedaży powoduje, że wówczas będzie obowiązywał cennik podstawowy, natomiast osoby decydujące się na zakup w dniu meczu zapłacą o 5 zł więcej. Cena biletów na pojedyncze mecze została obniżona w porównaniu z rokiem ubiegłym i w przedsprzedaży wynosić będzie 15 zł za bilet normalny i 10 za ulgowy.

Cennik biletow

 

Udostępnij

2
+2
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę