Rowerzyści zwiedzali Turyn - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Peleton pod dobrze już nam znaną nazwą Rozkręć Wiarę dotarł do stolicy Piemontu. Czekało tam na nich wiele merytorycznych punktów wyprawy.

Rower Kierpiec

 Nie tylko zwiedzali miejsca kultu, ale też spędzili noc w "ciekawym" miejscu. Jak dokładniej przebiegał pobyt Turynie, głosi wpis na FB sprzed kilku godzin:

"Dziś dużo zwiedzania. Nie można było pominąć tych miejsc. Całun Turyński, Bazylika Matki Bożej Wspomożenia Wiernych, grób św. Jana Bosko i św. Dominika Savio, bł. Pier Giorgio Frassati, a ponadto stadion Juventusu Turyn. Dzień bez roweru, ale bardzo intensywny. Śpimy gdzieś na stacji paliw. Jest super bo sucho i ciepło. Namiot na betonie. Pozdrawiamy w ten dzień uroczysty Wniebowzięcia Matki Bożej. Widzieliśmy dziś miejsce tragedii w Genui. Wygląda przerażająco. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie." 

Udostępnij

1
+1
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę