Jeleśnia - po pierwszym turnieju cyklu Grand Prix - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W niedzielę 7 października rozegrany został pierwszy turniej z cyklu X Grand Prix Jeleśni w tenisie stołowym. Widełki wiekowe były szerokie. Kto wygrał?

W turnieju zostało sklasyfikowanych 73 zawodników w 6 kategoriach wiekowych. Zwycięzcami poszczególnych kategorii zostali: Karol Kufel, Marek Kiełbas, Amanda Sudoł, Grzegorz Dunat, Jerzy Tokarski i ponownie Grzegorz Dunat, który został najlepszym zawodnikiem turnieju, zdobywając 2 złote medale. Po 2 medale zdobyli jeszcze : Amanda Sudoł (złoty i srebrny) i Ryszard Małysiak (srebrny i brązowy).

Najmłodsza zawodniczka miała 6 lat, najstarszy zawodnik 76 lat.

W turnieju wzięli udział uczniowie 3 szkół z gminy Jeleśnia: ZS nr 2 w Jeleśni, ZS nr 6 w Sopotni Małej i ZS nr w Pewli Wielkiej. I miejsce zajęli uczniowie ZS nr 8 z Pewli Wielkiej.

W turnieju brali udział nie tylko zawodnicy z naszego rejonu. Z Mysłowic przyjechały siostry Natalia i Weronika Wszołek wraz z mamą Patrycją Molik-Wszołek, byłą mistrzynią Polski w tenisie stołowym oraz tatą Maciejem Wszołkiem, czołowym zawodnikiem Śląska.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę