Falstart w Korbielowie - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pierwszy weekend sezonu narciarskiego pod Pilskiem pokazał, że narciarski Korbielów to kolos nawet nie na glinianych, ale wręcz słomianych nogach, a jego potencjał jest czysto teoretyczny.

Narty Korbielow 2

W piętek informowaliśmy o tym, że nazajutrz uruchomione zostaną już wszystkie wyciągi na Pilsku. Zaraz w sobotę (15 grudnia) doszło jednak do awarii kolei na Solisku. Narciarze utknęli na kanapach, kilka metrów nad ziemią, na dobre 30 minut. Obsługa wyciągu wezwała wprawdzie GOPR, jednak udało się w międzyczasie uruchomić tryb awaryjny i pasażerowie nie musieli być ewakuowani za pomocą lin. Co ciekawe, w ubiegłym tygodniu ratownicy Beskidzkiej Grupy GOPR szkolili się właśnie w ewakuacji pasażerów kolejek kanapowych.

Pierwszy wyciąg w Kamiennej nie działał również w niedzielę.

Ośrodek Narciarski w Korbielowie już wcześniej planował przerwę w działalności w dniach 17 – 19 grudnia. Pozostaje nadzieja, że w tym czasie uda się usunąć niedociągnięcia.

Udostępnij

0
-2
2
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę