Sabat na Babiej Górze - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dużą popularnością wśród turystów cieszy się najwyższy szczyt górski w naszej okolicy. W najbliższą niedzielę spróbją się tam zmieścić Żywczanie na swoim zlocie, a trochę później na Diablaku  będzie miało  miejsce inne osobliwe spotkanie pod hasłem "Baby na Babią czyli Mały Sabat 2017".

Babia Góra baby

 Zbiórka na ten drugi zlot (dwudniowy) odbędzie się w sobotę 30 września o godz. 8 rano przy Pensjonacie Zawojanka (adres - Zawoja 981). Pensjonat usytuowany jest przy glównej i jedynej drodze w tej najdłuższej w Polsce wiejskiej miejscowości. Potem nastapi wspólny wyjazd na Krowiarki, skąd rozpocznie się zdobywanie szczytu Babiej Góry (1725 m n.p.m.). Trzeba się przygotować na każde warunki atmosferyczne, gdyż jak powszechnie wiadomo Babia Góra jest wyjątkowo kapryśna i zmienna pod względem pogody. Potem planowane jest wspólne zejście i powrót do pensjonatu. Tam czekać będą gorący posiłek i atrakcje. Będzie też chwilka na odpoczynek i przebranie się, a wieczorem wystartuje impreza taneczna, która potrwa do białego rana!!!
W niedzielę będzie wspólnie śniadanie i udział w warsztatach. Około godz. 13 w niedzielę planowane jest zakończenie wydarzenia. Koszt udziału w tak przygotowanym weekendzie zostanie podany po skontaktowaniu się z organizatorami mailowo – dreamteamfabryka@gmail.com.
Liczba miejsc ograniczona.

Udostępnij

3
+3
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę