Dodatkowe przystanki i parkingi 1 listopada - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W związku ze zbliżającym się świętem Wszystkich Świętych, Urząd Miejski w Żywcu informuje, że w rejonie cmentarzy żywieckich będzie obwiązywała następująca organizacja ruchu w dniu 1.1.2017r.:

Dodatkowe przystanki znicz

Cmentarz przy ulicy Komonieckiego:

 – Nie planuje się zmian w istniejącej organizacji ruchu, tj. ruch odbywa się normalnie, bez żadnych ograniczeń. Handel odbywa się wyłącznie na terenie położonym przy ogródku jordanowskim na Osiedlu Młodych w Żywcu.

Tak jak w latach ubiegłych będzie utworzony dodatkowy płatny parking na terenie boiska sportowego MOSiR przy ulicy Jodłowej. Udostępnione zostanie również boisko przy I Liceum Ogólnokształcącym im. M. Kopernika w Żywcu – wjazd od strony ulicy Krasińskiego.

MZK uruchamia dodatkowe przystanki przy cmentarzu (w rejonie bram).

 Cmentarz przy ulicy Stolarskiej:

 – W związku z trwającą obecnie przebudową ulicy Stolarskiej w Żywcu, należy bezwzględnie dostosować się do istniejącej organizacji ruchu wprowadzonej w związku z pracami budowlanymi. Spółka Famed udostępnia parking zlokalizowany przy skrzyżowaniu ulicy Prostej i Stolarskiej. 

Udostępnij

2
+2
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę