Boisko na Os. Młodych pozostanie - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Niedawno pisaliśmy o planach zmiany organizacji ruchu  i nowej drodze na Os. Młodych. Co z boiskiem?

Burmistrz Antoni Szlagor powiedział dzisiaj, że boisko obok Osiedla Młodych, które być może znalazło by się na miejscu drogi, jaka ma być poprowadzona z osiedla do ul. Komonieckiego celem usprawnienia ruchu, pozostanie. Trzeba go będzie zrekultywować i ogrodzić. Teraz - jak powiedział Antoni Szlagor - "jest tam księżycowy krajobraz". Wyższym płotem będzie zapewne ogrodzony plac zabaw. Jeśli jednak zachowa się boisko i plac zabaw oraz postawi nowe płoty, miejsca na nową drogę nie zostanie zbyt wiele. 

Jak powiedział burmistrz - na spotkaniu konsultacyjnym, poświęconym temu przedsięwzięciu, obecnych było 40 osób i zdecydowana większośc popierała przedstawiany projekt. Ciągle jeszcze można co do niego składać swoje uwagi. 

Udostępnij

4
+4
0
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę