W Żywcu o Polsce samorządnej - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Duże zainteresowanie wzbudziło wczorajsze spotkanie w Kinie Janosik, które odbyło się ramach  Klubu Obywatelskiego.

Na zaproszenie poseł Małgorzaty Pępek do Żywca przybyli: wicemarszałek Sejmu RP Małgorzata Kidawa-Błońska oraz marszałek województwa śląskiego Wojciech Saługa. Zgodnie z planowanymi tematami spotkania rozmawiano z mieszkańcami o Polsce samorządnej, o naszych lokalnych samorządach, inwestycjach i zbliżających się wyborach samorządowych. Nie zabrakło pytań z sali. Obecni mieli uwagi związane m.in. z protestem niepełnosprawnych w Sejmie, polityką energetyczną kraju, inwestycjami krajowymi (obejście Węgierskiej Górki), budżetem obywatelskim i funduszami sołeckimi. Na wydarzeniu pojawili sie również strażacy ze Ślemienia i Jelesni, by podziękować posłance Pępek i marszałkowi Sałudze za pozytywne rozstrzygnięcie dotyczące zakupu nowych wozów bojowych, o czym pisaliśmy wcześniej. Spotkanie trwało ponad dwie godziny.

Udostępnij

6
+5
1
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę