Ostrowska na burmistrza Żywca? - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Od jakiegoś czasu krążyły głosy o piątym kandydacie na burmistrza Żywca, startującym w najbliższych wyborach samorządowych. Kto nim będzie?

Głosy te często mówiły, że miałaby to być pani Joanna Ostrowska, nauczycielka historii i wiedzy o społeczeństwie z Zespołu Szkół Budowlanych i Drzewnych w Żywcu. Czy będzie tak rzeczywiście? Jak  się dowiedzieliśmy od jej bliskich, Joanna Ostrowska obecnie nie przebywa w Żywcu i nie ma potwierdzenia tej informacji. Wiadomo natomiast, że w Delegaturze Państwowej Komisji Wyborczej w Bielsku-Białej został wczoraj zarejestrowany Komitet Wyborczy Wyborców Żywiec Nasza Przyszłość Joanna Ostrowska. Pełnomocnikiem wyborczym komitetu jest Joanna Ostrowska, natomiast pełnomocnikiem finansowym Witold Ostrowski.

Przypomnijmy, że dotychczas swoje kandydowanie na burmistrza naszego miasta ogłosili (w kolejności chronologicznej): Antoni Szlagor, Wojciech Bielewicz, Andrzej Widzyk i Małgorzata Pępek.

Udostępnij

48
+34
14
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę