Impreza w szczytnym celu - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Żywiecka Fundacja Rozwoju zaprasza na Jesienny Bal Charytatywny pod hasłem "Lata - 20 LATA - 30".

Dlaczego bal? Aby cieszyć się życiem, dobrze zacząć jesienny czas, potańczyć, przenieść się w nastrój złotych i romantycznych przedwojennych czasów. Na balu obowiązywać będą stroje w stylu i w tematyce tamtych czasów.
Co znaczy Charytatywny?
Cały zysk z balu przeznaczony zostanie na Stypendia z Pasją dla uzdolnionej muzycznie młodzieży, które Żywiecka Fundacja Rozwoju rozda już pod koniec roku. Każda złotówka pozyskana podczas balu będzie owocować rozwojem pasji młodych, zdolnych ludzi. Koszt jednego stypendium to 3800 zł. Organizatorzy chcieliby przyznać na koniec roku dwa takie stypendia.

Bal odbędzie się w piątek 28 września w Hotelu Tycjan w Milówce (Plac Wolności 7). Rozpocznie się o godz.18.00 i potrwa do godz. 6.00 następnego dnia.
Koszt biletu to 140 zł od osoby, 260 zł od pary. Można je nabyć w Hotelu Tycjan. W cenie biletu: ciepłe posiłki, zimna płyta, płynna niespodzianka. Kontakt pod numerem tel.
693 754 477, 793 239 190

Udostępnij

1
+1
0

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę