Niepodległościowa gra terenowa z harcerzami - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę nieodległości 15. Ratownicza Drużyna Wędrownicza ”Nieśmiertelni” zaprasza do uczestnictwa w niepodległościowej grze harcerskiej.

Hufiec Zywiec

Gra pod hasłem „Niepodległość – różne drogi,wspólna sprawa”, przeznaczona będzie dla zuchów, harcerzy oraz dzieci młodzieży z Żywca.

„11 listopada to dzień, w którym my Polacy świętujemy swoją niepodległość. Jako harcerze pragniemy, aby dzień ten był spędzany w sposób aktywny i radosny. W związku z tym organizujemy Harcerską Grę Niepodległościową, podczas której można poprzez dobrą zabawę, wykonując różne zadania na punktach, poznać trochę historii i miło spędzić czas. W tym roku jest to wyjątkowa okrągła rocznica. Spędźmy ją wspólnie w harcerskim klimacie! Zapraszamy zuchy, harcerzy oraz dzieci i młodzież z Żywca na Harcerską Grę Niepodległościową, która odbędzie się 09.11.2018r. o godzinie 16:30. Zbiórka na grę odbędzie się w Domu Harcerza. Jest to gra otwarta dla mieszkańców Żywca, zapraszamy każdego! W razie pytań prosimy o kontakt: 15rdwniesmiertelni@gmail.com” - zachęca do uczestnictwa Hufiec ZHP Żywiec.

Udostępnij

5
+5
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę