Nie potrafił wyjaśnić swojego czynu - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Prokuratura Rejonowa w Żywcu prowadzi postępowanie przeciwko Danielowi Cz. podejrzanemu o usiłowanie zabójstwa swojego ojca Tadeusza Cz.

Policja pobil brata

Do zdarzenia doszło 14 stycznia br. w Żywcu, w domu pokrzywdzonego, po zakrapianej libacji. W pewnym momencie doszło pomiędzy mężczyznami do kłótni, w czasie której młodszy kilkakrotnie uderzył nożem swojego ojca trafiając w okolice brzucha. Raniony, w stanie zagrażającym jego życiu, trafił do szpitala.
Daniel Cz. został zatrzymany, następnie przedstawiono zarzut przestępstwa przeciwko życiu lub zdrowiu.

"Przesłuchany w charakterze podejrzanego Daniel Cz. przyznał się do popełnienia zarzucanego mu czynu, nie był przy tym w stanie wyjaśnić swojego zachowania, którego nie pamiętał.
Na wniosek prokuratury w dniu 16 stycznia 2019 r. Sąd Rejonowy w Żywcu zastosował wobec Daniela Cz. tymczasowe aresztowanie na okres 3 miesięcy od daty zatrzymania.
W dniu 17 stycznia 2019 r. pokrzywdzony Tadeusz Cz. zmarł. Śledztwo w toku. Zarzucany podejrzanemu czyn zagrożony jest kara pozbawienia wolności na okres nie krótszy od 8 lat, kara 25 lat pozbawienia wolności albo karze dożywotniego pozbawienia wolności.

Udostępnij

3
+2
1
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę