Uchwała o ciepłowniach/spalarniach: skąd sprzeciw PiS? - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej w Żywcu zauważalny był brak poparcia radnych PiS dla uchwały wyrażającej sprzeciw budowie ciepłowni/spalarni. Z czego wynikała taka postawa?

Uchwała wyrażała sprzeciw rady budowie ciepłowni, ale tylko w przypadku nieprzeprowadzenia referendum w tej sprawie. Przebieg sesji szerzej opisywaliśmy TUTAJ. Przyjęto ją w stosunku głosów 16 za i 5 przeciw. Sprzeciwili się uchwale tylko radni Prawa i Sprawiedliwości: Edyta Gowin, Judyta Leśko, Leszek Szpila, Tadeusz Trzop i Andrzej Widzyk.

Co było powodem takiej decyzji? Wczoraj żywiecki PiS wydał oświadczenie w tej sprawie, które prezentujemy poniżej. Zamieszczamy również u dołu plik z samą treścią uchwały, oszczędną w słowa i nie zupełnie precyzyjną. 

pdfUchwala_-_cieplownie.pdf156.72 KB

Oswaidczenie radnych PiS

 

Udostępnij

9
+8
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę