Otwierają drogę do (szkieletu) szpitala - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Żywieckie starostwo zaprasza na uroczyste otwarcie drogi do szpitala, ... który wciąż jest w budowie.

szpital2

 Uroczystość zaplanowana jest na poniedziałek, 19 czerwca. Otwarcie drogi odbędzie się w pobliżu budowanego szpitala przy ul. Pola Lisickich. Będzie przecięcie wstęgi?

Drogę zaczęto budować, kiedy jeszcze nic nie działo sie na placu budowy szpitala.  Jego wznoszenie miało się rozpocząć kilka lat wcześniej. Umowę na budowę szpitala podpisano z firmą Interhealth Canada w 2012 roku. Obecny szpital powiatoiwy funkcjonuje warunkowo.

Firma Eurovia dwa lata temu rozpoczęła budowę drogi. do Pól Lisickich. Wtedy mówiono o niecałym milionie złotych na ten cel. Teraz będzie można zobaczyć efekty tych prac.  "Przedmiotem projektu była budowa strategicznego układu drogowego, zapewniającego niezbędny dojazd do nowoprojektowanej inwestycji - Szpitala Powiatowego w Żywcu przy ul. Pola Lisickich oraz do towarzyszącego mu kompleksu podmiotów handlowo-usługowych, zlokalizowanych w bezpośrednim sąsiedztwie szpitala oraz dla mieszkańców, komunikacji publicznej, ośrodków wypoczynkowych, placówek użyteczności publicznej położonych w tym rejonie" - brzmiał komunikat starostwa z 2015 roku.

Zdjęcie z budowy szpitala: Starostwo Powiatowe w Żywcu

Udostępnij

0
-4
4
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę