Co z porządkiem w Parku Żywieckim? Wasze pytania - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Docierają do nas kolejne uwagi czytelników, odnoszące się do zaśmiecenia miasta Żywca i zaniedbanego wizerunku, często w jego ważnych i reprezentacyjnych miejscach.

Tytulowy smieci w parku

Niedawno pisaliśmy o ul. Dworcowej. Teraz inna Czytelniczka wyraża zaniepokojenie stanem, w jakim jest Park Żywiecki. Jej uwagę zwróciło nie tylko zaśmiecenie, ale też zalegające wciąż pozostałości po marcowej wichurze.  

"Byłam ostatnio w parku miejskim i jestem przerażona, obraz straszny, powalone w marcu drzewa zarastają pokrzywami, pełno butelek po wódce, wycięte zdrowe drzewa, nie skoszona trawa, nie opóźnione śmietniki" - napisała Czytelniczka.

Zgodnie z jej sugestią zwracamy się do burmistrza Antoniego Szlagora z pytaniem o to, czy planowane są jakieś zwiększone działania w kwestii estetyki w parku. Czytelniczce, jak przyznaje, nie udało się w tej kwestii uzyskać odpowiedzi:

"Pytałam burmistrza kiedy to zostanie posprzątane, naprawione, skoszone, jest monitoring, Straż Miejska w wieczorem do parku strach wejść, boisko zarasta a jedyna aktywność to... no cóż nie trudno się domyślić że wyłącznie spożywanie alkoholu pod okiem kamer..." - dodaje. 

 

Udostępnij

0
-5
5
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę