Święcenie traktorów i imieniny proboszcza. Święto u Dominikanów - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dominikanie z Korbielowa zapraszają na barwne obchody dnia Świętego Krzysztofa. To będzie nie tylko święcenie pojazdów, ale też korowód i wspólny grill.

Ruszel traktory

 "W czwartek, 25 lipca przypada wspomnienie św. Krzysztofa – patrona kierowców i podróżujących. Zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 18:00, którą odprawimy w intencji wszystkich kierowców prosząc św. Krzysztofa o opiekę nad nimi. Po Mszy poświęcimy traktory, koparki, wszelki sprzęt rolniczy oraz ciężarówki – czyli pojazdy użytkowe, którymi raczej do kościoła nikt nie jeździ :). Po poświęceniu w kolumnie przejedziemy do ronda w Kamiennej i z powrotem pod kościół, gdzie zakończymy spotkanie grillem. Jest to również dzień imienin ojca Krzysztofa Ruszela OP – proboszcza Parafii Najświętszej Maryi Panny Królowej Aniołów w Korbielowie.  Zapraszamy do wspólnej modlitwy i świętowania!!!" - takimi słowami zachęcają do uczestnictwa w tym święcie korbielowscy Dominikanie na swojej stronie społecznościowej.

Udostępnij

5
-1
6
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę