Wędkarskie wykroczenia obcokrajowców - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jak donoszą strażnicy Społecznej Straży Rybackiej Powiatu Żywieckiego na swojej stronie społecznościowej, ujawnili kolejne wykroczenia, popełnione przez "obcokrajowców".

woda tyt

"Strażnicy SSR Żywiec ujawnili wykroczenia z udziałem naszych wschodnich sąsiadów. Są to już kolejne wykroczenia, w których ze względów na brak możliwości skierowania sprawy do Państwowej Straży Rybackiej z uwagi na brak karty pobytu, byliśmy zmuszeni posiłkować się patrolem Policji. Obcokrajowiec musi zapłacić mandat karny na miejscu, nie ma możliwości kredytowania bez karty stałego pobytu. Na wodach Naszego powiatu obserwujemy dynamiczny wzrost popełnianych wykroczeń. Coraz częściej są to osoby, który były już upominane, dostały szansę, ale z kolejnym takim spotkaniem nie ma już taryfy ulgowej. Nasze wody są patrolowane codziennie i nie ma dnia, aby nie było kilku upomnień, zawiadomień o wykroczeniu lub interwencji Policji. Mimo iż komunikujemy swoje patrole na stronie to i tak są tacy, którzy ryzykują świadomie łamiąc przepisy, aby zwiększyć swoje szanse pozyskanie ryb. Zawsze zastanawia Nas motywacja takich osób. Czy rybie mięso jest aż tak cenne, że ryzykujemy dla niego odpowiedzialność karną? A może są inne nie znane nam motywy? W każdym bądź razie, chęć pozyskania rybiego mięsa potrafi niejednemu skutecznie zawrócić w głowie..." - informuje SSR PŻ.

Udostępnij

3
+3
0

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę