Lipowska Śliwka Bronka wkracza do akcji - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

To nie bajka, ale kreskówkowa postać wkracza do Gminy Lipowa. „Lipowska Śliwka Bronka”, bo tak się nazywa zadomowi się na profilu facebookowym Gminy Lipowa, ale będzie ją można spotkać w innych miejscach. Atrakcyjna, jak sama gmina będzie ostrzegać, bawić i polecać.

Lipowska Sliwka Bronka

Gmina Lipowa, do swojej komunikacji wprowadza rysunkową postać „Lipowskiej Śliwki Bronki”. „Bronisława” to staropolskie imię żeńskie, które w źródłach polskich poświadczone jest już od XIII wieku, ma ono oddawać twardy, góralski charakter postaci. Z drugiej strony Lipowska Śliwka Bronka, jest piękną i atrakcyjną postacią, nawiązującą do uroków Gminy Lipowa. Lipowska Śliwka, z natury żółta jak lokalna Lipowska „Śliwka żniwka”, ale zdenerwowana może nabrać fioletowych kolorów, lub zawstydzona od nadmiaru komplementów może się również lekko zaczerwienić.

- Mam nadzieję, że „Śliwka Bronka” z Lipowej zyska grono wiernych fanów i będzie świeci nie tylko odblaskiem, ale przykładem w wielu sytuacjach. Będzie również zaskakiwać i podkreślać walory naszej pięknej gminy - mówi Jan Góra wójt gminy Lipowa.

Śliwka w komunikacji będzie pojawiać się w różnych sytuacjach i na różnych materiałach. W swojej pierwszej odsłonie od Lipowskiej Śliwki Bronki bije światło odblasku noszonego na ramieniu.

Udostępnij

1
+1
0

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę