Łączy nas kobiecość - mammografia w Wieprzu - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Już jutro, 17 października, będzie można skorzystać z bezpłatnych badań mammograficznych w Wieprzu. Każda z pań, która weźmie udział w akcji, otrzyma kosmetyczny upominek.

woman-411803 960 720

Badania mammograficzne przeznaczone są dla kobiet w wieku od 50 do 69 lat, które ostatnią mammografię wykonywały co najmniej dwa lata temu. Akcja profilaktyczna „Łączy nas kobiecość” odbędzie się obok budynku Gminnego Klubu Sportowego Radziechowy-Wieprz. Panie proszone są o wcześniejszą rejestrację pod numerami telefonów 42 254 64 10 lub 517 544 004. Zapisywać można się też przez stronę internetową www.salvemedica.pl/mammografia.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę