Nowe deklaracje dla pacjentów - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nadchodzą zmiany w gilowickiej służbie zdrowia.

Badania lekarskie

 Wójt gminy Gilowice Leszek Frasunek poinformował, że od 1 lipca 2018 roku świadczenia podstawowej opieki zdrowotnej w Ośrodkach Zdrowia w Gilowicach i Rychwałdzie  realizował będzie Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Żywcu. W związku z powyższym konieczne będzie ponowne złożenie deklaracji  wyboru lekarza, pielęgniarki i położnej POZ, aby z dniem 1 lipca móc korzystać  ze świadczeń opieki zdrowotnej w tych ośrodkach.

Deklaracje można składać w budynku Urzędu Gminy Gilowice i w ośrodkach zdrowia, w godzinach ich pracy oraz w biurze Sołtysa Wsi Gilowice codziennie w godz. 9.00 – 12.00. Konieczność złożenia nowej deklaracji należy traktować jako pilną.                    

Udostępnij

1
+1
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę