W smog nowoczesnym dokumentem - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

O zanieczyszczeniu powietrza, które w ostatnich dniach towarzyszy naszym beskidzkim oddechom w szczególnym natężeniu, wszyscy starają się mówić, edukować, przestrzegać, w coraz bardziej różny sposób. Przekazujemy zaproszenie do uczestnictwa w filmie dokumentalnym o smogu.

Studio Action Heroes jest w trakcie produkcji filmu dokumentalnego o problematyce smogu. Poszukuje w związku z tym dodatkowych partnerów i ekspertów, którzy chcieliby zabrać głos w filmie lub zaprezentować swoją ofertę/propozycję walki ze smogiem. Termin przygotowania do emisji to 6 grudnia 2018.

„Oferujemy udział w ekscytującej produkcji o zasięgu ogólnopolskim. Film jest połączeniem wideo (wywiady z ekspertami/firmami i inne ujęcia wideo) oraz animacji komputerowej, z której słynie nasza firma. Przykład naszych możliwości wizualnych można zobaczyć tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=NdWBoxvLCGM Chętnych do wzięcia udziału proszę o komentarz tutaj lub na priv albo drogą mailową: pawel.lipka@actionheroes.pl” - przekazał Paweł Lipka z Action Heroes.

 

Udostępnij

3
+3
0
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę