Coraz więcej miejsc regeneracji - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Doprecyzujmy od razu, że chodzi szczególnie o regenerację roweru, czyli stacje naprawcze, których ostatnio znacznie przybyło na terenie powiatu żywieckiego.

stacja regeneracja

"Mamy już 7 obiektów małej infrastruktury „Stacja Regeneracja” na obszarze Lokalnej Grupy Działania „Żywiecki Raj”! Uwaga rowerzyści i nie tylko - na terenie gmin: Czernichów, Gilowice, Lipowa, Łękawica, Łodygowice, Ślemień, Świnna można już korzystać z samoobsługowej stacji naprawy rowerów i ławki solarnej! Zapraszamy do korzystania‼️" - informuje Lokalna Grupa Działania" Żywiecki Raj.

Stacje zlokalizowane są przy gminnych centrach kultury. Projekt „Stacja Regeneracja” realizowany jest przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa działania „Żywiecki Raj” we współpracy z LGD Ziemia Bielska oraz Stowarzyszenie LGD "Ziemia Pszczyńska"

Projekt finansowany jest z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach Poddziałania 19.3 „Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania” objętego PROW na lata 2014–2020.

Udostępnij

0
0
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę