Pawilon otwarty. Ile kosztował? - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym w Rajczy oficjalnie zainaugurowano funkcjonowanie nowego pawilonu.

PAwilon 2

Parterowy budynek o powierzchni blisko 1100 m² obejmuje pokoje łóżkowe dla pacjentów (50 łóżek), pomieszczenia sanitarne, porządkowe, magazynowe, techniczne, rozdzielnię posiłków ze zmywalnią, pomieszczenia dziennego pobytu pacjentów, pomieszczenia pracy personelu oraz zaplecze socjalne dla personelu. Budynek przystosowany jest do korzystania przez osoby niepełnosprawne w tym poruszających się na wózkach inwalidzkich. Koszt inwestycji z wyposażeniem wyniósł ponad 3 mln złotych.

Zakład jest przedsiębiorstwem, w którym są udzielane stacjonarne całodobowe kompleksowe świadczenia zdrowotne dla osób starszych i przewlekle chorych, niepełnosprawnych, przebywających pod opieką Zakładu o charakterze pielęgnacyjnym, opiekuńczym i rehabilitacyjnym.

Szerzej o budowie pawilonu oraz o kłopotach personalnych w SPZOL w Rajczy pisaliśmy TUTAJ.

Udostępnij

1
0
1

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę